Yenifiyatlar

Viski Fiyatları

Viski fiyat araştırması yapan kullanıcılarımız için geniş kapsamlı bir güncel Viski fiyatları analizi yaparak, sizlere en doğru ve güncel bilgiler sunmak adına Fiyatdedektifi olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yazı içeriğimizde, Viski başlığı altında, 35’lik , Jb , Ballantines gibi ürünlerin de fiyatlarını bulacaksınız.
Yaptığımız fiyat araştırmaları yazının paylaşım tarihinde güncel fiyatlardır, ancak dolar kurunun sürekli değişmesi nedeni ile firmalar zam yapabilmektedir. Bu nedenle eğer gittiğiniz market, mağaza vb gibi yerlerde bu fiyatlardan farklı fiyatlara denk gelirseniz lütfen yorum bölümünde belirtiniz, biz de fiyatları güncelleyebiliriz.

Viski Fiyatları 2022

Viski satın almak isteyen kullanıcılar öncesinde detaylı bir fiyat araştırmasına girmektedir. Ekonomimizin hızlı değiştiği günümüzde bu tarz araştırmalar gayet normaldir. Viski fiyatı son zamlardan etkilenmiş olabilir.
Viski Fiyatları hakkında oldukça detaylı hazırladığımız fiyat listelerimizin doğru bilgi sunabilmesi için kurumların websitelerinden, çağrı merkezlerinden ve mağazalardan araştırmalar yapılarak fiyatlar öğrenilmekte ve websitemize girişi yapılmaktadır. Fiyatlar sizden gelen düzeltmeler ile veya aylık olarak sitemizde güncellenmektedir.

  • Viski fiyatları, 2022 yılında 395,00 TL’dir. 50’lik Chivas Regal viski 395,00 TL’dir.

35’lik Viski Fiyatları 2022

35’lik Viski  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir 35’lik Viski  fiyatı sunmak istedik.

  • 35’lik viski fiyatları, 2022 yılında 120,00 TL’dir. 35’lik Johnie Walker Red Label viski 120,00 TL’dir.

Jb Viski Fiyatları 2022

Jb Viski  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Jb Viski  fiyatı sunmak istedik.

  • J&B viski fiyatları, 2022 yılında 302,50 TL’dir. 150 cl J&B viski 302,50 TL’dir.

Ballantines Viski Fiyatları 2022

Ballantines Viski  kullanıcılarımızın yaptığı detay aramalarından olduğu için ayrıca bilgi toplayarak sizlere güncel bir Ballantines Viski  fiyatı sunmak istedik.

  • Ballantine’s viski fiyatları, 2022 yılında 250,00 TL’dir. 100’lük Ballantine’s viski fiyatı 250,00 TL’dir.


Sıkça Sorulan Sorular : 

En İyi Viski Markası Hangisidir??
En iyi viski markaları Jack Daniels, Chivas Regal gibi markalardır.
Chivas Regal Ne Tür Bir Viskidir??
Chivas regal İskoç harman viskisidir.

Yorumla