Sağlık Fiyatları

Contractubex Fiyat

Contractubex Fiyat 2022 araştırıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere dolorex ağrı kesici draje tablet fiyatları ile ilgili araştırma yaptık ve eczanelerden bilgi aldık..

Ülkemizde çok tüketilen ilaçlardan olan Contractubex de zamlardan nasibini aldı. Peki Güncel Zamlı Contractubex Fiyatları 2022 yılında nasıl olacak ? Yazımızda güncel Contractubex fiyat yer almaktadır. Contractubex fiyatı 2022 yılında güncel olarak eczanelerden bilgi ile alınmıştır.

Contractubex Fiyat 2022

Contractubex fiyatı şuan güncel olarak 145.67 TL’dir

Contractubex Nedir ?

Contractubex; sivilce, cilt lekeleri, çatlaklar, ameliyat izleri ve yara izlerinin iyileştirilmesinde krem olarak kullanılan etkileyici ve hekimler tarafından önerilen bir ilaçtır. En büyük etkisi hücrelerin yenilenmesini sağlayarak hızlı bir iyileşme süreci sağlar. Contractubex krem en iyi iz geçiren kremdir.

Contractubex Kullanma Talimatı

Uygun kullanım ve doz / uygulama sıklığı için talimatlar: Hekim tarafından başka şekilde önerilmedi ise CONTRACTUBEX® günde birkaç kez nedbe dokusu (yara izi) üzerine uygulanır. Mevcut yara izi ve kas kısalmasının boyutlarına göre tedavi haftalarca sürülebilir. Taze yara izlerinin (nedbe) tedavisinde aşırı soğuk, UV ışını ve çok güçlü masaj gibi fiziksel tahrişlerden kaçınılmalıdır. En iyi sonuç için tedaviye yaranın kapanmasını takiben hemen başlanmalıdır.

Bu durumda, nedbe gelişimine yatkın hastalarda dahi bu tip yara izlerinin gelişimi önlenebilir. Uygulama yolu ve metodu: CONTRACTUBEX® yüzeyel (haricen) olarak skar dokusu üzerine jelin tam emilimi sağlanana kadar masaj ile sürülür. Sert, eski nedbeler (yara izleri) için CONTRACTUBEX® gece boyunca üzeri kapatılarak uygulanabilir. Değişik yaş grupları: Çocuklarda kullanımı:

Çocuklarda tedavi sonucu özellikle iyidir. Yaşlılarda kullanımı: Yaşlılarda kullanımı ile ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Özel kullanım durumları: Özel kullanım durumları hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Eğer CONTRACTUBEX® ’in etkisinin çok güçlü veya zayıf olduğuna dair bir izleniminiz var ise, doktorunuz veya eczacınız ile konuşunuz.

Contractubex Nedir

Contractubex; sivilce, cilt lekeleri, çatlaklar, ameliyat izleri ve yara izlerinin iyileştirilmesinde krem olarak kullanılan bir ilaçtır.

Contractubex Fiyatı 2022 Ne Kadar ?

Şuan güncel fiyatı 145.67 TL’dir.

Yorumla